» » » Березан Анна Іванівна (керівник танцювального колективу «Віночок»)

Березан Анна Іванівна (керівник танцювального колективу «Віночок»)

lyminec 30-01-2018, 10:42 6 469 Про нас / Колектив БДЮТ

Освіта базова вища.

Спеціальність за дипломом – керівник танцювального колективу.

Проблемне питання керівника  гуртка «Розвиток творчих здібностей у дітей на заняттях гуртка народного танцю».

Працюючи  в  закладі  з  1994 року,  було  створено  танцювальний  колектив  «Віночок». Народні  традиції  і  звичаї – невичерпне  джерело  художнього  репертуару  колективу.

Репертуар колективу свідчить про високу працездатність педагога. Вимоглива до себе і до своїх вихованців, працює над самовдосконаленням. Її випускники здобувають професію хореографа в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв у м.Києві, зокрема Юрків Іван. Працює  хореографом  випускниця гуртка Рогаль  Анна, а  троє вихованців  навчаються  в  коледжі  культури  в  м. Калуші.

Анна Іванівна сумлінно виконує свої посадові обов’язки, у спілкуванні з колегами доброзичлива, уважна, тактовна. Дотримується професійної етики. Користується авторитетом і повагою гуртківців та їхніх батьків.