» » » Стецюк Зоряна Дмитрівна (керівник гуртка "Акторська майстерність")

Стецюк Зоряна Дмитрівна (керівник гуртка "Акторська майстерність")

lyminec 30-01-2018, 10:39 5 458 Про нас / Колектив БДЮТ
4

Стецюк Зоряна Дмитрівна, є керівником гуртка «Акторська майстерність» БДЮТ.

У 1988 році  закінчила Калуське культосвітнє училище по спеціальності «Керівник театрального колективу» з відзнакою.

Гурток «Акторська майстерність» очолює з 1991 року. Тоді він називався «Драматичний». За весь цей період було поставлено не одну композицію, постановку, уривки з вистав. Гуртківці неодноразово займали призові місця на конкурсах читців. Серед досягнень за останні роки є зайняте ІІ місце на конкурсі драматичних колективів і подяка міського голови.

Педагог – це не тільки вчитель, це і психолог, який повинен підібрати ключик до кожного дитячого серця. І якщо гуртківець хоче обрати професію свого керівника – це вже є велике досягнення. Як приклад вихованка гуртка Маланин Галина, яка навчається в Калуському коледжі культури і мистецтв на режисерському факультеті на державній формі навчання. Сім років відвідування гуртка не пройшли дарма і дуже приємно коли викладачі коледжу дякують за таку здібну студентку.

На даний час в гуртку створився чудовий колектив, де є тісна співпраця з батьками, і дуже приємно коли після виступу батьки дякують і бачать, яка то нелегка робота бо неодноразово були присутні під час репетицій.

Досягненням гуртка є вихованка, яка викладає в Прикарпатському національному педагогічному університеті ім. В. Стефаника -  Віка Ницполь.

І сьогодні є гуртківці, які подають великі надії. Час іде, діти виростають, але те, що ти посієш в дитячих душах залишається,  бо головне в житті – це виховати Л ю д и н у.

Додати коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий