Гурток "Паперопластика"
lyminec 14-12-2017, 09:39 8 164 Гуртки / Мережа гуртків / Художньо-естетичний напрямок![](/uploads/posts/2017-12/medium/1513240715_image005.jpg)
Гурток «Паперопластика» БДЮТ працює на базі ЗОШ №1 м. Болехова з 1999 року. Вікова категорія дітей - це учні молодшого шкільного віку (8-10 років).
![](/uploads/posts/2017-12/medium/1513240708_image001.jpg)
Метою гуртка є оволодіння вихованцями знань про папір, його походження, види, властивості. Діти працюють у різних техніках: об'ємна та площинна паперопластика, квілінг, оригамі, робота з гофрованим папером.
![](/uploads/posts/2017-12/medium/1513240685_image003.jpg)
Особливе місце посідає тема оригамі. Вихованці знайомляться з шляхами зародження цього мистецтва, простими, а потім складнішими базовими формами, модульним оригамі. І як показує багаторічний досвід - це не набридає. Діти з великим задоволенням поринають у світ оригамі, їм подобається спостерігати як з невеличкого клаптика паперу з'являються фігурки тварин, квіти, чудернацькі чоловічки…
![](/uploads/posts/2017-12/medium/1513240703_image007.jpg)
Гурток бере активну участь у масових заходах, конкурсах, змаганнях. Неодноразово вихованці даного гуртка були призерами обласних виставок з паперопластики та змагань з початкового технічного моделювання.