Гурток "Паперопластика"

lyminec 14-12-2017, 09:39 5 709 Гуртки / Мережа гуртків / Художньо-естетичний напрямок
3

Гурток  «Паперопластика» БДЮТ працює  на базі ЗОШ №1 м. Болехова з 1999  року. Вікова категорія  дітей - це учні молодшого шкільного віку (8-10 років).


Метою гуртка є оволодіння вихованцями знань про папір, його походження, види, властивості. Діти працюють у різних  техніках: об'ємна  та площинна паперопластика, квілінг, оригамі, робота з гофрованим папером.


Особливе  місце  посідає тема оригамі. Вихованці  знайомляться з шляхами зародження цього мистецтва, простими, а потім складнішими базовими формами, модульним оригамі. І як показує багаторічний досвід - це не набридає. Діти з великим задоволенням поринають у світ оригамі, їм подобається спостерігати як з невеличкого клаптика паперу з'являються фігурки тварин, квіти, чудернацькі чоловічки…  
  

Гурток бере активну участь у масових заходах, конкурсах, змаганнях. Неодноразово вихованці даного гуртка були призерами обласних виставок з паперопластики та змагань з початкового технічного моделювання.
Записатися на гурток

Болехівський БДЮТ пропонує позашкільний розвиток вашого юного дарування.

Всі батьки мріють про прекрасне майбутнє для власної дитини. У нас є багато різноманітних дитячих гуртків на яких кожен зможе обрати собі заняття до душі, відкрити новий талант чи вдосконалити навички та вміння. Тому ми щиро запрошуємо ваших діток до занять у наших гуртках, де можна цікаво та корисно провести дозвілля.


Додати коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий