![Юні гумористи! Вітаємо!](/uploads/posts/2021-11/medium/1637919557_260207175_308654454444203_5670249480096871633_n.jpg)
Юні гумористи! Вітаємо!
Вихованці гуртка ігротехніків БДЮТ, учениці 6 класу Гузіївського ліцею, Чикаловська Анастасія і Гарасим Марія здобули призове місце на Міжнародному
ДетальнішеВихованці гуртка ігротехніків БДЮТ, учениці 6 класу Гузіївського ліцею, Чикаловська Анастасія і Гарасим Марія здобули призове місце на Міжнародному
ДетальнішеКультурно-мистецький проєкт "Мова єднає всіх!" до Дня української писемності та мови, за участю вихованців гуртка ігротехніків БДЮТ(кер.Сеньків
Детальніше