» » Інформація про гурткову роботу у БДЮТ (станом на 01.10.2017 року)

Інформація про гурткову роботу у БДЮТ (станом на 01.10.2017 року)

lyminec 10-01-2018, 08:07 5 775 Гуртки
Всього педагогічних працівників – 24, з них керівників гуртків – 20.

Освіта педагогів: вища освіта – 17, базова вища – 6, середня спеціальна – 1.

Мають звання «Відмінник освіти України» - 1, Почесна грамота МОН України – 1, Грамота МОН України – 2.

Кількість ставок керівників гуртків – 10,8.

Загальна кількість учнів шкіл в Болехівській міській раді – 2579.

Кількість дітей, охоплених гуртковою роботою в позашкільному навчальному закладі – 384, 15 % від загальної кількості учнів.
З них дітей міських – 243, дітей сільських – 136. Дітей дошкільного віку – 3, молодшого шкільного віку – 164, середнього – 171, старших – 46.

Кількість навчальних закладів, на базі яких працюють гуртки закладу – 6, а саме Болехівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – 8 гуртків, Болехівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – 3 гуртки, Гузіївська ЗОШ І-ІІІ ст. – 2 гуртки, Поляницька ЗОШ І-ІІІ ст. – 1 гурток, Тисівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 6 гуртків, Підберезька ЗОШ І-ІІ ст. – 3 гуртка. На базі БДЮТ – 5 гуртків.

Кількість гуртків початкового рівня – 10, основного рівня – 17, вищого рівня – 1.

Робота з категорією соціально незахищених дітей та дітей з девіантною поведінкою: кількість дітей сиріт – 1, із малозабезпечених сімей – 19 дітей, дітей з особливими потребами – 2, з багатодітних сімей – 52, дітей, переміщених з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО – 2.
Записатися на гурток

Болехівський БДЮТ пропонує позашкільний розвиток вашого юного дарування.

Всі батьки мріють про прекрасне майбутнє для власної дитини. У нас є багато різноманітних дитячих гуртків на яких кожен зможе обрати собі заняття до душі, відкрити новий талант чи вдосконалити навички та вміння. Тому ми щиро запрошуємо ваших діток до занять у наших гуртках, де можна цікаво та корисно провести дозвілля.