Гурток "Туристсько-краєзнавчий"

lyminec 14-12-2017, 14:39 3 713 Гуртки / Мережа гуртків / Туристсько-краєзнавчий напрямок

Рік заснування гуртка: 2010 р. на базі Поляницької ЗОШ І-ІІІ ст.
Віковий склад: учні 5-6 кл

Романтика, а ще море несподіванок, цікавих пригод, незабутніх вражень чекає на кожного, хто, полюбляє подорожувати такими знайомими і водночас таємничими та невідомими стежками нашого краю.

Що вже говорити про юних туристів, закоханих у рідний край, які просто хочуть його пізнати, милуватися, досліджувати. Саме такими допитливими, енергійними, веселими мандрівниками називають себе вихованці туристсько-краєзнавчого гуртка.

Нами зібрано дуже багато цікавого краєзнавчого матеріалу про історію нашого села, про знамениті Скелі Довбуша. Юні краєзнавці досліджують пам’ятні місця села та околиць. Ми знайомимося з тваринним і рослинним світом нашого краю. Діти залюбки беруть участь у туристсько-спортивній естафеті, демонструючи свою спритність та винахідливість у таких завданнях, як транспортування потерпілого, розкладання намету, складання рюкзака. Та найочікуванішим  моментом є, звичайно, похід з ночівлею.

Тож всі, хто відвідують заняття ставлять собі за мету вчитися і пізнавати, щоб згодом стати справжнім туристом, який на лоні природи почуватиметься своїм та не розгубиться в будь-якій ситуації.
Записатися на гурток

Болехівський БДЮТ пропонує позашкільний розвиток вашого юного дарування.

Всі батьки мріють про прекрасне майбутнє для власної дитини. У нас є багато різноманітних дитячих гуртків на яких кожен зможе обрати собі заняття до душі, відкрити новий талант чи вдосконалити навички та вміння. Тому ми щиро запрошуємо ваших діток до занять у наших гуртках, де можна цікаво та корисно провести дозвілля.