» » » Костів Олег Володимирович (керівник гуртка «Цифрова фотографія»)

Костів Олег Володимирович (керівник гуртка «Цифрова фотографія»)

lyminec 30-01-2018, 10:41 5 373 Про нас / Колектив БДЮТ

Освіта – середня спеціальна. Спеціальність за дипломом – «Фотограф широкого профілю». Працює керівником гуртка 23 роки.

За період роботи в БДЮТ гурток юних фотоаматорів випустив понад 300 вихованців. Діти брали участь в різноманітних змаганнях. Численні здобутки та професійний підхід керівника дає добрі результати. Вихованці завойовують призові місця на обласних, міжрегіональних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Протягом останніх років  12 вихованців гуртка за результатами обласних змагань були нагороджені як обдаровані діти, 7 дітей були нагородженні безкоштовними путівками в табір «Артек», троє вихованців були включені у Міжнародні змагання команди України ( 2011р.-  м.Мюнхен , Німеччина; 2012 р. – м.Лондон, Англія; 2017р. –м.Мюнхен, Німеччина) та 4 вихованців здобувають освіту за спеціальностями «Фотожурналіст» та «Фотограф-художник».

За високі досягнення в роботі  2007 р. та 2011р.  Костів О.В. нагороджений пам’ятними сувенірами Президента України та голови обласної державної адміністрації Івано-Франківської області. В 2016 р. нагороджений  ювілейною медаллю в честь 25-річниці Незалежності України в м.Кременчук.

Педагогічне кредо : «Формування всебічно розвиненої особистості дитини, залучення вихованців до художньо-технічної творчості, створення умов для творчого розвитку систематизаціі, оформлення знань і навичок оволодіння усіма видами фотографії».