Гурток "Народні ремесла "Берегиня"

lyminec 14-12-2017, 09:18 6 161 Гуртки / Мережа гуртків / Художньо-естетичний напрямок
4

Гурток «Народні ремесла «Берегиня» працює на базі  Тисівської ЗОШ  І-ІІІ ст. В гуртку навчаються діти від 7 до 10 років.


Метою та завданням гуртка є формування компетентності особистості засобами декоративно - ужиткового мистецтва. Побудова навчально-виховного процесу спрямована на розвиток здібностей і таланту дітей, відродження національної культури, розширення знань у вивчені народних ремесел. Навчальна програма розрахована на дворівневу систему  навчання: 1-й - початковий, 2-й - основний. Вона дає можливість задовольнити запити дітей, стимулювати їхні нахили та здібності у різних галузях рукоділля.


Вихованці гуртків - активні учасники та переможці  місцевих та обласних конкурсів дитячої творчості. Зокрема, Всеукраїнській виставці-конкурсі «Український сувенір», обласній виставці - конкурсі з початкового технічного моделювання, виставці - конкурсі «Велекодні передзвони», «Знай і люби свій рідний край» та інші.
Записатися на гурток

Болехівський БДЮТ пропонує позашкільний розвиток вашого юного дарування.

Всі батьки мріють про прекрасне майбутнє для власної дитини. У нас є багато різноманітних дитячих гуртків на яких кожен зможе обрати собі заняття до душі, відкрити новий талант чи вдосконалити навички та вміння. Тому ми щиро запрошуємо ваших діток до занять у наших гуртках, де можна цікаво та корисно провести дозвілля.


Додати коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий