Гурток "Акторська майстерність"

lyminec 14-12-2017, 08:47 4 134 Гуртки / Мережа гуртків / Художньо-естетичний напрямок
4

Гурток «Акторська майстерність» діє з 1991 року. Тоді він називався «Драматичний». За весь цей період було поставлено не одну композицію, постановку, уривки з вистав. Гуртківці неодноразово займали призові місця на конкурсах читців. Серед досягнень є зайняте ІІ місце на конкурсі драм колективів і подяка міського голови.      
                                  
            
Педагог – це не тільки вчитель, це і психолог, який повинен підібрати ключик до кожного дитячого серця. І якщо гуртківець хоче обрати професію свого керівника – це вже є велике досягнення. Як приклад вихованка гуртка Маланин Галина, яка навчається в Калуському коледжі культури і мистецтв на режисерському факультеті на державній формі навчання. Сім років відвідування гуртка не пройшли дарма і дуже приємно коли викладачі коледжу дякують за таку здібну студентку.


На даний час в гуртку створився чудовий колектив, де є тісна співпраця з батьками, і дуже приємно коли після виступу батьки дякують і бачать, яка то нелегка робота бо неодноразово були присутні під час репетицій.


Гордістю гуртка є вихованка, яка викладає в Прикарпатському національному педагогічному університеті ім. В. Стефаника -  Віка Ницполь. І сьогодні є гуртківці, які подають великі надії. Час іде, діти виростають, але те, що ти посієш в дитячих душах залишається,  бо головне в житті – це виховати ЛЮДИНУ.
Записатися на гурток

Болехівський БДЮТ пропонує позашкільний розвиток вашого юного дарування.

Всі батьки мріють про прекрасне майбутнє для власної дитини. У нас є багато різноманітних дитячих гуртків на яких кожен зможе обрати собі заняття до душі, відкрити новий талант чи вдосконалити навички та вміння. Тому ми щиро запрошуємо ваших діток до занять у наших гуртках, де можна цікаво та корисно провести дозвілля.


Додати коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий