Гурток "Юні охоронці природи"

lyminec 14-12-2017, 09:43 7 760 Гуртки / Мережа гуртків / Еколого-натуралістичний напрямок
4

Гурток «Юні охоронці природи»  стане чудовим осередком творчої діяльності для всіх, хто любить природу та співпереживає за долю рідної землі. Тут діти середнього шкільного віку можуть стати  учасниками актуальних природоохоронних програм, найрізноманітніших конкурсів та проектів з проблем дослідження, збереження та відтворення природного середовища.

Наш гурток підтримує активну співпрацю з Українським товариством охорони птахів, обласним еколого-натуралістичним центром, природознавчим журналом для дітей «Колосок». Ми є учасниками найрізноманітніших заходів рідного БДЮТ, міських, обласних та всеукраїнських акцій.

На заняттях нашого гуртка можна також проявити та реалізувати свою фантазію, виготовляючи композиції, аплікації, листівки чи іграшки з природного матеріалу. Учасники гуртка також мають змогу випробувати свою логіку та мислення готуючи  реферати, повідомлення та міні-проекти з природознавчих проблем сьогодення, а придумуючи еко-ігри розвивають кмітливість, пам’ять та увагу.
Записатися на гурток

Болехівський БДЮТ пропонує позашкільний розвиток вашого юного дарування.

Всі батьки мріють про прекрасне майбутнє для власної дитини. У нас є багато різноманітних дитячих гуртків на яких кожен зможе обрати собі заняття до душі, відкрити новий талант чи вдосконалити навички та вміння. Тому ми щиро запрошуємо ваших діток до занять у наших гуртках, де можна цікаво та корисно провести дозвілля.


Додати коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий