![За всі знання, що дали нам, за все ми щиро дякуємо Вам!](/uploads/posts/2023-10/thumbs/1696241110_zobrazhennya_viber_2023-10-02_12-20-17-593.jpg)
За всі знання, що дали нам, за все ми щиро дякуємо Вам!
Для вчителів на свято ми вирішили приготувати смачний-смачний пиріг! І найкращі побажання від вихованців гуртка "Ігротехніків" БДЮТ, здобувачів
ДетальнішеДля вчителів на свято ми вирішили приготувати смачний-смачний пиріг! І найкращі побажання від вихованців гуртка "Ігротехніків" БДЮТ, здобувачів
ДетальнішеІгротехніки БДЮТ, здобувачі освіти Гузіївського ліцею приймали активну участь у грі-квесті "Ми - єдині! Ми - за Мир!", під керівництвом Сеньків С.І.
ДетальнішеВихованці гуртка Ігротехніків БДЮТ (кер. Сеньків С.І.), провели годину спілкування "І дорослі, і малі - прагнуть Миру на Землі!" Опрацювавши
Детальніше