Танцювальний колектив "Блискавка"

lyminec 13-12-2017, 15:39 3 333 Гуртки / Мережа гуртків / Художньо-естетичний напрямок
4

Танцювальне мистецтво є невичерпним джерелом збагачення особистості. Завдяки систематичній хореографічній освіті учні набувають не тільки професійних навичок, але й ряд необхідних якостей: почуття колективізму, працьовитості, зібраності, витримки, чуйності, доброти, патріотизму, національної гідності, інтересу до історії свого краю. Танець є одним з найулюбленіших і доступних видів творчості, який являє собою синтез різних видів мистецтв: музичного, драматичного, пантоміми. Він вчить їх красі та виразності рухів, сприяє розвитку особистості. Заняття хореографією розвивають мислення і фантазію, вчать бачити, розуміти і створювати прекрасне, виховують пластичну культуру, зміцнюють організм дитини, формують правильну поставу, координацію рухів, допомагають виправленню деяких фізичних вад.
Колектив заснований в 2000 році складається з двох груп: молодшої та старшої. Діти вивчають: основи музичного руху, основи класичного танцю, основи народного та бального танців, набувають умінь, навичок з виконавської майстерності. Також діти вчаться самостійно використовувати запас танцювальних рухів в іграх, етюдах та вільних танцях.
Програма танцювального колективу «Блискавка» розроблена на основі програми Міністерства освіти і науки України, адаптована до умов нашого позашкільного закладу. В репертуарі колективу народно-сценічні, бальні, естрадні танці. Колектив є постійним учасником концертів, шоу-програм, міських виховних та розважальних заходів.


З часом склад колективу розширюється, змінюється, репертуар поповнюється новими танцями, але незмінним залишається прагнення колективу до постійного вдосконалення танцювальної майстерності.
Записатися на гурток

Болехівський БДЮТ пропонує позашкільний розвиток вашого юного дарування.

Всі батьки мріють про прекрасне майбутнє для власної дитини. У нас є багато різноманітних дитячих гуртків на яких кожен зможе обрати собі заняття до душі, відкрити новий талант чи вдосконалити навички та вміння. Тому ми щиро запрошуємо ваших діток до занять у наших гуртках, де можна цікаво та корисно провести дозвілля.


Додати коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий