» » » » Гурток "Початкове технічне моделювання"

Гурток "Початкове технічне моделювання"

lyminec 13-12-2017, 13:22 4 582 Гуртки / Мережа гуртків / Науково-технічний напрямок
4

Основні завдання діяльності гуртка «Початкове технічне моделювання» полягають у формуванні у вихованців наступних компетентностей:
  • пізнавальної: засвоєння початкових технічних та технологічних знань;
  • практичної: формування графічної грамотності, вмінь та навичок роботи з різними матеріалами;
  • творчої: набуття досвіду власної творчої діяльності, розвиток конструкторських здібностей, просторового і логічного мислення, уяви, фантазії;
  • соціальної: виховання поваги до праці та людей.
На заняттях вихованці виготовляють різноманітні поробки з використанням паперу, картону, покидькового матеріалу.

Одним з основних завдань гуртка є формування любові до праці та підготовка молодших школярів до технічної творчості. Під час занять у гуртку вихованці вчаться складати і користуватися найпростішими ескізами та технічними малюнками при будові різних іграшок і моделей, виготовлення листівок.

Члени гуртка об’єднані однією цікавою для них творчою діяльністю, яка позитивно впливає на формування, розвиток особистості.

Діти з великим захопленням виконують всі заплановані завдання, беруть участь у виставках, міжміських та обласних змаганнях.


Заняття в гуртку дають змогу розширити технічний кругозір вихованців, ознайомити їх зі властивостями матеріалів, особливостями конструкцій, навчити їх застосовувати знання на практиці, користуватися інструментами, дотримуватись правил техніки безпеки, навчити планувати свою роботу – вибирати об’єкт праці, робити креслення чи розмітку на матеріалі, виготовляти виріб по наміченому плану, перевіряти, оцінювати готовий виріб і підводити підсумки роботи.


Крім того, діти знайомляться з різними професіями, мають змогу виступити зі своїми моделями на змаганнях чи виставках.
Все це в значній мірі підвищує інтерес до моделювання, робить кожне заняття змістовним.
Записатися на гурток

Болехівський БДЮТ пропонує позашкільний розвиток вашого юного дарування.

Всі батьки мріють про прекрасне майбутнє для власної дитини. У нас є багато різноманітних дитячих гуртків на яких кожен зможе обрати собі заняття до душі, відкрити новий талант чи вдосконалити навички та вміння. Тому ми щиро запрошуємо ваших діток до занять у наших гуртках, де можна цікаво та корисно провести дозвілля.


Додати коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий