![](/uploads/posts/2021-10/medium/1635419520_250320710_289907603000729_7174552498084361761_n.jpg)
"Зірки Карпат"
Гурток " Блискавка" БДЮТ на Всеукраїнському фестивалі - конкурсі " Зірки Карпат", який проходив у місті Івано-Франківськ. Вітаємо
ДетальнішеГурток " Блискавка" БДЮТ на Всеукраїнському фестивалі - конкурсі " Зірки Карпат", який проходив у місті Івано-Франківськ. Вітаємо
ДетальнішеВихованці гуртка "Юні туристи-краєзнавці" Болехівського міського Будинку дитячої та юнацької творчості, разом з жителями села Поляниця та парохом
ДетальнішеКулак Валерія, Цюцюра Софія, Макота Ярина, Смоляк Анастасія, гурток ігротехніків БДЮТ м. Болехів , 3 клас Гузіївський ліцей, керівник: Сеньків С.І.
Детальніше