» » » Сеньків Світлана Іванівна (керівник гуртка «Театральне мистецтво»)

Сеньків Світлана Іванівна (керівник гуртка «Театральне мистецтво»)

lyminec 30-01-2018, 10:40 5 342 Про нас / Колектив БДЮТ

Сеньків Світлана Іванівна на посаді керівника гуртка з 2004 року. Сучасний керівник, творча особистість, знаходить індивідуальний підхід до кожної дитини і розвиває в ній потребу у власній творчій діяльності. Раціональне поєднання в роботі традиційних і новітніх форм забезпечує активізацію діяльності педагогічного і дитячого колективів.

Урізноманітнити навчальний процес, зробити його цікавішим дозволяють нетрадиційні форми організації навчально-виховної діяльності, які активно застосовує на своїх заняттях Сеньків С.І.

Робота над будь-якою темою обов’язково супроводжується демонстраційним експериментом, мультимедійним супроводом, презентацією, використанням міжпредметних зв’язків,  історичних довідок.

Гуртківці  є постійними учасниками концертів та заходів БДЮТ, міських та обласних оглядів, на яких займають призові місця.

Провідною ідеєю досвіду керівника гуртка є слова С. Русової:      „Нова школа кладе за головну мету – збудити, дати виявитися самостійним  творчим силам дитини...”