Гурток "Крій та шиття"

lyminec 13-12-2017, 14:39 6 025 Гуртки / Мережа гуртків / Науково-технічний напрямок
4

Мати в своєму гардеробі модний і сучасний одяг, виготовлений власними руками – це, мабуть, мрія кожної дівчини. Саме цьому навчають в гуртку.

Гурток «Крій та шиття» працює вже більше двадцяти років на базі нашого БДЮТ. Наші юні дизайнери знайомляться з напрямками сучасної моди, технологією обробки деталей одягу, створюють власні моделі, закріплюють навички ручних та машинних робіт.

Дівчатка із задоволенням демонструють свої вироби на виставках та концертних програмах.

Наша вихованка Надія Титиш стала переможцем обласного конкурсу з технічного дизайну. Крім того, наші гуртківці займаються популяризацією українських народних традицій, виготовляючи чудові національні ляльки.


Уцьому навчальному році отримали перші місця композиція «Різдв'яний вертеп»  на обласному конкурсі «За сяйвом різдв'яної зірки», та іграшка «Різдв'яний Ангел» на міському конкурсі ялинкових іграшок, які виготовили Креховецька Хритина ,  Шиян Василина та Титиш Надія.

Враховуючи те, що в наш гурток приходять діти, керуючись власними уподобаннями, це може стати першим кроком до вибору професії в їхньому майбутньому.
Записатися на гурток

Болехівський БДЮТ пропонує позашкільний розвиток вашого юного дарування.

Всі батьки мріють про прекрасне майбутнє для власної дитини. У нас є багато різноманітних дитячих гуртків на яких кожен зможе обрати собі заняття до душі, відкрити новий талант чи вдосконалити навички та вміння. Тому ми щиро запрошуємо ваших діток до занять у наших гуртках, де можна цікаво та корисно провести дозвілля.


Додати коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий