» » » » Гурток "Моделювання іграшок-сувенірів"

Гурток "Моделювання іграшок-сувенірів"

lyminec 14-12-2017, 09:26 3 870 Гуртки / Мережа гуртків / Художньо-естетичний напрямок
3

Молодший шкільний вік - це сприятливий період  для розвитку творчих здібностей дитини, її образного і творчого мислення, емоційного сприйняття дійсності. Тому великою популярністю серед  дітей користується гурток з виготовлення іграшок-сувенірів, в якому займаються діти  3-4-х класів.

В рамках навчальної програми наші вихованці засвоюють навички роботи з папером, тканиною, бісером, вчаться  в’язати  гачком. Протягом навчального року діти виготовляють саморобні м’які іграшки, сучасні ляльки та ляльки-мотанки, аплікації, новорічні іграшки, великодні писанки, тощо.


Наші гуртківці беруть участь та стають призерами міських та обласних змагань та виставок-конкурсів з початкового технічного моделювання. Це, зокрема, Беляк Ірина, Бучко Соломія, Шпига Вероніка, Карпович Анастасія.

Заняття в гуртку розвиває  навички ручної праці дитини, формує стійкі вміння, які стануть у пригоді протягом всього дорослого життя.
Записатися на гурток

Болехівський БДЮТ пропонує позашкільний розвиток вашого юного дарування.

Всі батьки мріють про прекрасне майбутнє для власної дитини. У нас є багато різноманітних дитячих гуртків на яких кожен зможе обрати собі заняття до душі, відкрити новий талант чи вдосконалити навички та вміння. Тому ми щиро запрошуємо ваших діток до занять у наших гуртках, де можна цікаво та корисно провести дозвілля.


Додати коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий