Гурток "Бісероплетіння"

lyminec 14-12-2017, 09:06 5 643 Гуртки / Мережа гуртків / Художньо-естетичний напрямок

Бісероплетіння з’явилося тисячі років тому, а в наш час цей вид мистецтва переживає новий яскравий етап свого розвитку. Бісер – це маленькі скляні намистинки, які різняться за кольором, формою, розміром, а прикраси з них за красою і якістю не поступаються дорогим ювелірним виробам. Виготовлені сувеніри і предмети інтер’єру принесуть до вашого дому затишок і стануть джерелом хорошого настрою.

Гурток «Бісероплетіння» працює з 2000 року, керівником його є Долішна Марта Мар’янівна.

Плетіння бісером - це захоплююче заняття для дітей різних вікових категорій, в основному це школярі віком 8-14 років. Старші учні через інтенсивність шкільних занять не мають можливості щоразу відвідувати гурток, про те їхні роботи особливо вирізняються складністю та оригінальністю композиції.

Групи гуртка «Бісереплетіння», по 15 дітей у кожній, працюють на базі БДЮТ та ЗОШ №1 м.Болехова. Відповідно до вікових особливостей та майстерності учні займаються за програмами початкового та основного рівнів.

На заняттях гуртка  діти навчаються різноманітних технік плетіння, знайомляться з правилами поєднання кольрів та особливостями складання композицій. Учні виготовляють сучасні і традиційні прикраси, сувеніри, бісерні деревця та квіткові композиції, ялинкові прикраси і барвисті писанки. Виготовлення сувенірів до головних християнських свят та прикрас у стилі «етно», участь у заходах БДЮТ виховують дбайливе ставлення до народних звичаїв і традицій.

Вироби вихованців гуртка часто експонуються на місцевий та обласних виставках, а самі гуртківці часто стають переможцями та призерами, адже серед них – багато обдарованих дітей.

Заняття в гуртку розвивають здібності, уяву, фантазію, викликають творити красу своїми руками, дарують позитив, натхнення і задоволення від процесу творчості. Завдяки маленьким бісеринкам розвивається дрібна моторика рук, терпіння і наполегливість.

Бісероплетіння – чудове хобі, яке можна розділити з друзями. А як приємно одягати виготовлену власноруч прикрасу чи подарувати близьким незвичайний сувенір!. Крім того, розвинуті дизайнерські здібності та навички ручної роботи стануть вам у нагоді при виборі професій, пов’язаних з творчістю і не тільки.
Записатися на гурток

Болехівський БДЮТ пропонує позашкільний розвиток вашого юного дарування.

Всі батьки мріють про прекрасне майбутнє для власної дитини. У нас є багато різноманітних дитячих гуртків на яких кожен зможе обрати собі заняття до душі, відкрити новий талант чи вдосконалити навички та вміння. Тому ми щиро запрошуємо ваших діток до занять у наших гуртках, де можна цікаво та корисно провести дозвілля.