» » » Шмега Оксана Богданівна (керівник "Туристсько-краєзнавчого" гуртка)

Шмега Оксана Богданівна (керівник "Туристсько-краєзнавчого" гуртка)

lyminec 30-01-2018, 10:38 4 187 Про нас / Колектив БДЮТ

Освіта: повна вища.

Навчалася в Прикарпатському Національному університеті імені Василя Стефаника, спеціальність «географія і туризм».

З 2010 року є керівником туристсько - краєзнавчого гуртка  Болехівського  БДЮТ.

Щоб зацікавити діток, намагається найбільше використовувати нетрадиційні форми роботи, де граючись діти вчаться працювати в команді, брати на себе відповідальність, відчувати колектив і спільно радіти успіхам. Намагається допомогти дітям пізнавати красу рідного краю, зберігати і збагачувати її, вчитись любити і поважати навколишній світ. Дуже сподівається і вірить, що її вихованці і в дорослому житті не забудуть про це. І ніколи не нанесуть шкоди природі.

Такі походи, робота з дітьми, розвідки, дослідження - це сфера особистого заряду. І коли загоряються наповнені цікавістю і задоволенням дитячі очі, хочеться працювати ще більше, хочеться разом з ними пізнавати, ще й ще таємниці нашого прекрасного, багатого, неповторного краю.