Ясна гора в Гошеві!
bdut 2-07-2022, 19:23 660 Новини 24 червня працівники Болехівського БДЮТ в рамках виїздного МО відвідали Гошівський монастир отців Василіян на Ясній горі, де помолилися за мир та спокій в Україні. Працівники почули історію створення монастиря від о.Натанаїла та отримали благословення від о.Миколи ,а також були окроплені святою водою.
Відвідавши святиню, сповнилися душевним теплом та Божою ласкою!
![](/uploads/posts/2022-07/medium/1656782596_zobrazhennya_viber_2022-06-30_15-58-38-734.jpg)
![](/uploads/posts/2022-07/medium/1656782621_zobrazhennya_viber_2022-06-30_15-58-36-639.jpg)
![](/uploads/posts/2022-07/medium/1656782581_zobrazhennya_viber_2022-06-30_15-58-37-761.jpg)
![](/uploads/posts/2022-07/thumbs/1656782594_zobrazhennya_viber_2022-06-30_15-58-39-399.jpg)
![](/uploads/posts/2022-07/thumbs/1656782633_zobrazhennya_viber_2022-06-30_15-58-40-151.jpg)
![](/uploads/posts/2022-07/medium/1656782610_zobrazhennya_viber_2022-06-30_15-58-41-245.jpg)
![](/uploads/posts/2022-07/medium/1656782642_zobrazhennya_viber_2022-06-30_15-58-42-355.jpg)
![](/uploads/posts/2022-07/medium/1656782576_zobrazhennya_viber_2022-06-30_15-58-44-589.jpg)
Відвідавши святиню, сповнилися душевним теплом та Божою ласкою!
![](/uploads/posts/2022-07/medium/1656782596_zobrazhennya_viber_2022-06-30_15-58-38-734.jpg)
![](/uploads/posts/2022-07/medium/1656782621_zobrazhennya_viber_2022-06-30_15-58-36-639.jpg)
![](/uploads/posts/2022-07/medium/1656782581_zobrazhennya_viber_2022-06-30_15-58-37-761.jpg)
![](/uploads/posts/2022-07/thumbs/1656782594_zobrazhennya_viber_2022-06-30_15-58-39-399.jpg)
![](/uploads/posts/2022-07/thumbs/1656782633_zobrazhennya_viber_2022-06-30_15-58-40-151.jpg)
![](/uploads/posts/2022-07/medium/1656782610_zobrazhennya_viber_2022-06-30_15-58-41-245.jpg)
![](/uploads/posts/2022-07/medium/1656782642_zobrazhennya_viber_2022-06-30_15-58-42-355.jpg)
![](/uploads/posts/2022-07/medium/1656782576_zobrazhennya_viber_2022-06-30_15-58-44-589.jpg)