» » Слідами Ісуса

Слідами Ісуса

lyminec 30-03-2018, 10:59 909 Новини

Уже 18-ий рік поспіль учні та вчителі Гузіївської школи спільно із парафіянами  нашого села проходять  дорогою страждання разом із Спасителем.  Цьогорічну ходу організували  педагог – організатор Пришлюк Н. В., керівник драматичного гуртка БДЮТ Сеньків С.І. з благословенням та підтримкою  отця Богдана Гаврилишина.

З молитвою та співом,  крок за кроком  кожен учасник хресної ходи переживав і відчував те, що відчував Ісус. Роздуми над кожною стацією  вчили приймати щоденні хрести з покорою, любов’ю  і йти за Ісусом дорогою правди та смирення.

Великий хрест  почергово несли священики, вчителі, дідусі та бабусі, тати та мами, сільська влада, парафіяльна рада, спільнота «Матері в молитві», учні1 – 11 класів, студенти, учасники церковного хору. Кожен міг долучитися до жертовного хреста, адже нести хрест – означає знайти своє покликання, взяти на себе хрест і виконати Богом призначене завдання. Мета  віруючої людини - наслідування Ісуса Христа у своїх думках,  вчинках,  помислах та намірах. Саме цього просили у Господа усі парафіяни під час хресної дороги, адже так  важливо  кожному з нас зупинитися на хвилинку і подумати про те, яким насправді є наше ставлення до Бога,  і чим ми можемо пожертвувати заради Нього.

Слідами Ісуса