![День Героїв Небесної Сотні в БДЮТ](/uploads/posts/2023-02/thumbs/1677074805_zobrazhennya_viber_2023-02-22_15-57-13-301.jpg)
День Героїв Небесної Сотні в БДЮТ
У Закладі позашкільної освіти «Будинок дитячої та юнацької творчості» , з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги
ДетальнішеУ Закладі позашкільної освіти «Будинок дитячої та юнацької творчості» , з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги
ДетальнішеМодно знати декілька мов, а говорити українською! Сьогодні, в Міжнародний день рідної мови, вихованці гуртка Ігротехніків БДЮТ, здобувачі освіти
Детальніше