"Свято дружби" до Дня прав дитини та Всесвітнього Дня дитини
lyminec 20-11-2017, 10:13 1 093 Новини![](/uploads/posts/2018-01/medium/1515572102_24133484_521045234942294_1374346061_n.jpg)
Метою заходу було розширення та поглиблення поняття дружби, виховувати в учнів звичку уважно ставитися до товаришів, сприяти створенню дружнього дитячого колективу, виховувати толерантне ставлення дітей один до одного.
Таке позитивне свято відбулося на базі Тисівської ЗОШ І-ІІІст. в гуртках «Культура мови та спілкування» та «Берегиня» (керівники Доскіч І.І. та Хромишин М.Д.).
Підготувала свято керівник гуртка Доскіч І.І. В програмі брали участь діти молодшої та середньої вікової категорії. Вихованці розказували вірші про друзів, співали пісні, відгадували загадки.
![](/uploads/posts/2018-01/medium/1515572157_24133456_521045001608984_1565625684_n.jpg)
Культорганізатор Лучинчин Н.Л. провела ігрову годину, де діти ще більше здружилися між собою та отримали позитивний веселий настрій. А ще діти намалювали на пам’ять плакат дружби, на якому відобразили свої враження про свято.