» » Робота гуртка цифрової фотографії під час карантину

Робота гуртка цифрової фотографії під час карантину

bdut 4-05-2020, 13:44 443 Новини

За час карантину групи гуртка працювали у висвітленні тем занять згідно плану роботи гуртка цифрової фотографії, а також вихованці гуртка взяли участь у відкритих конкурсах юних фотовідеоаматорів.
Так у березні з 24 по 25 проходив відкритий регіональний конкурс фотовідеоаматорів «Погляд майстра» в місті Полтава. В змаганнях взяли участь команди міст Полтави, Сум, Миколаєва, Миргорода, Чернівців, Кривого Рогу, Мени (Чернігівська обл.), Черкас, Болехова, Івано-Франківська, а також смт. Опішні, студія «Перший крок» та «Муза – Х» міста Євпаторія, кіноцентр «Веснянка» міста Дніпро. В результаті проведених змагань вихованці гуртка цифрової фотографії міста Болехова, які представляли також  і місто Івано-Франківськ зайняли наступні місця:
 У номінації «Фото», категорії «молодша вікова група»:
Халацька Уляна Романівна – ІІІ місце
Малендевич Сергій Мар’янович – ІІІ місце
У номінації «Фото», категорії «середня вікова група»:
Халацька Ірина Романівна – ІІ місце
Керніцька Христина Миколаївна – ІІІ місце
У номінації «Оригінальне фото, зняте мобільним телефоном, смартфоном та іншим мобільним пристроєм», категорії «молодша вікова група»:
Косик Ярина Вікторівна – І місце
Микитин Анна Генадіївна – ІІ місце
 У номінації «Оригінальне фото, зняте мобільним телефоном, смартфоном та іншим мобільним пристроєм», категорії «середня вікова група»:
Лугова Ксенія Олександрівна – І місце
Юхман Марта Михайлівна – ІІ місце
 У номінації «Оригінальне фото, зняте мобільним телефоном, смартфоном та іншим мобільним пристроєм», категорії «старша вікова група»:
Кос Андріана Андріївна – ІІ місце
 Всі переможці були нагороджені дипломами відповідно І-го, ІІ-го та ІІІ-го ступенів, а також керівник гуртка Костів Олег Володимирович був нагороджений подякою за підготовку переможців змагань.
 З 26 по29 березня в місті Кременчук проходив відкритий конкурс мобільної фотографії. Результати змагань будуть оголошені в травні.
25 квітня була проведена ХІІІ Національна бієнале 2020. Роботи вихованців гуртка Ярини Косик, Іванни Стасевич, Ксенії Лугової, Марти Юхман, Уляни Халацької , Анни Микитин будуть оцінені в травні.
30 квітня у місто Київ було відправлено роботи на ХVIII Міжнародний конкурс «Прес-весна 2020».

Робота гуртка цифрової фотографії під час карантину