» » Майбутнє лісу в твоїх руках!

Майбутнє лісу в твоїх руках!

lyminec 13-04-2018, 13:52 887 Новини

13 квітня ДП „Болехівським лісовим господарством” була проведена акція „Майбутнє лісу в твоїх руках” з метою забезпечення у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, ознайомлення та безпосередньої участі шкільної молоді та гуртківців природничих гуртків у створенні нових лісів, роз'яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень.

Акція проходила в м. Болехів, на теретирорії комплексної памятки природи „Каплички”, де гурток „Юні квітникарі” БДЮТ були запрошені до співпраці проведення акцій. Мета акції „За чисте довкілля нашого лісу та зон відпочинку”. В акції приймали активну участь гуртківці: Базан Юлія , Бахур Давид, Воробець Христина, Луцик Романа, Василишин Ігор, Данилишин Денис, Магденко Вероніка, Олексенко Софія, Федорович Вікторія, Сіркович Юлія, Шверговський Станіслав, Андрусишин Влад; —білили дерева,  очищали територію від сміття, висаджували садженці, квіти, займались озелененням території.

Спілкування з природою, мабуть, у кожної людини викликає найбільшу радість, найпалкішу любов до рідного краю. Наш обов'язок— не тільки пишатися цими багатствами, милуватися красою Прикарпаття, а й берегти їх. Туртоба про землю і ліс, про ріки і чисте повітря, про рослинний, тваринний світ — це наша справа. Найбільше багатство нашого краю — Ліс!

Кожній людині дорогий серцю край, де вона народилась і виросла. Ми по праву гордимося природою Прикарпатського краю. І будемо все для того, щоб наш край, наша Батьківщина розквітала і примножувала свої багатства.

Дорогі природолюби, закликаємо вас стати на захист Природи ! Об'єднаймося! Ми українці і разом ми сила!!!

Майбутнє лісу в твоїх руках!