![У нашій пам'яті вони назавжди залишились...](/uploads/posts/2022-02/medium/1645450243_274027607_1337837473324722_6404055464627218018_n.jpg)
У нашій пам'яті вони назавжди залишились...
Сьогодні вихованці гуртка ігротехніків БДЮТ (кер. Сеньків С.І.), учні Гузіївського ліцею, зібралися тут, щоб в скорботі схилити низько голови перед
ДетальнішеСьогодні вихованці гуртка ігротехніків БДЮТ (кер. Сеньків С.І.), учні Гузіївського ліцею, зібралися тут, щоб в скорботі схилити низько голови перед
Детальніше21 лютого – Міжнародний День рідної мови На гуртку «Фольклористики» (керівник Лучинчин Н.Л.) до Дня рідної мови було проведено тематичну гру на
Детальніше