» » Великдень в БДЮТ

Великдень в БДЮТ

bdut 6-05-2024, 19:40 127 Новини

Ось і минув Великдень – найвеличніше та найважливіше свято для кожного християнина. Великодні свята багаті звичаями і традиціями, неповторною атмосферою очищення та відродження.
   В Будинку дитячої та юнацької творчості талановиті вихованці та творчі керівники, як завжди, відповідально до них готувалися. Гуртківці  Доскіч Ірини, Базилевич Мар’яни, Федорович Світлани, Міщук Наталії, Годило Оксани, Марти Долішної брали участь у тематичних конкурсах. Діти виготовляли поробки та святкові композиції, ну і , звісно ж, розписували писанки. Це також  юні умільці - вихованці Оксани Шмеги, Марії Хромишин та Світлани Сеньків.    Креативні  майстрині БДЮТ, керівники гуртків декоративно-ужиткового профілю виготовили до свят красиву фотозону. До цієї роботи долучилися також хореографи – Анна Березан та Віта Чучвич.
   Т.в.о. БДЮТ Марта Долішна провела ряд майстер-класів з писанкового розпису – для учасників семінару-практикуму педагогічної спільноти заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів та класних керівників, для педколективу дитячого садочка «Зірочка» та всіх охочих на Співочому полі м. Болехова. Їй допомагали старші вихованки гуртка «Бісерне рукоділля» - Яцюк Віолетта та Ільницька Соломія.
   Педколектив БДЮТ традиційно розписував писанки у п’ятницю перед Великоднем.

Великдень в БДЮТ