» » Наші діти - наша гордість!

Наші діти - наша гордість!

bdut 20-03-2024, 15:27 336 Новини
     З 01 січня по 15 лютого 2024 року в Житомирському державному будинку художньої та технічної творчості проводився                    ХV Всеукраїнський літературно-музичний фестиваль вшанування воїнів України «Розстріляна молодість» – до Дня Героїв Небесної Сотні.
     У фестивалі взяли участь 4762 вихованці з 20-ти областей України, а саме: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей та м.Києва.
553 вихованці різножанрових гуртків з міст України стали переможцями в різних номінаціях.
    ФЕДИШИН Євгенія - вихованка гуртка "Ігротехніків" Будинку дитячої та юнацької творчості, учениця 9 класу Гузіївського ліцею, нагороджена дипломом за зайняте ІІІ місце в номінації "Театральне мистецтво", керівник Світлана СЕНЬКІВ.
   ФЕДИШИН Максим - вихованець гуртка "Ігротехніків" Будинку дитячої та юнацької творчості, учень 6 класу Гузіївського ліцею, нагороджений дипломом лауреата І Премії у Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв "Ти - майбутнє України", м. Київ 26.02.24., в номінації "Художнє слово, художнє читання", керівник Світлана СЕНЬКІВ.
   ФЕДИШИН Євгенія - вихованка гуртка "Ігротехніків" Будинку дитячої та юнацької творчості, учениця 9 класу Гузіївського ліцею, нагороджена дипломом, лауреата І Премії у Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв "LOVE MY TALENT", м. Київ 24.02.24., в номінації "Художнє слово, художнє читання", керівник Світлана СЕНЬКІВ.
Вітаємо талановиту молодь з гарними здобутками!
Здоров'я, успіхів на благо України та задля миру з Перемогою!

Наші діти - наша гордість!