"Шануймо слово Кобзаря!"
bdut 10-03-2024, 08:15 212 Новини Пройшло 210 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне. Український видатний митець залишив кілька важливих послань, які для українців стали закликом до дії.
ВШАНОВУЮЧИ ПАМ'ЯТЬ КОБЗАРЯ, у Будинку культури с. Гузіїв відбулася літратурно-музична композиція "Шануймо слово Кобзаря!"
Вихованці гуртка "Ігротехніків" БДЮТ, здобувачі освіти Гузіївського ліцею, підготували театральну постановку "Тарасова доля", флешмоб "210 років Кобзарю" та виконали пісню на сучасний лад "Україна - це ти!".
Шевченко – митець, який відкрив для української нації двері в безкінечність. Саме він є гарантом нашої вічності…
Нехай його слова і вірші й надалі будуть дороговказами для життя кожному українцю, щоб наші діти та онуки отримали у спадок державу, яку заповів нам Великий Кобзар!
БОРІМОСЯ!!!
ПОБОРЕМО І ПЕРЕМОЖЕМО!!!
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710249850_photo_5435894434874120020_y.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710249843_photo_5435894434874120022_y.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710249820_photo_5435894434874120023_y.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710249805_photo_5435894434874120013_y.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710249880_photo_5435894434874120014_y.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710249884_photo_5435894434874120015_y.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710249882_photo_5435894434874120017_y.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710251053_zobrazhennya_viber_2024-03-12_08-45-24-006.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710249854_photo_5435894434874120018_y.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710249813_photo_5435894434874120019_y.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710250165_img_20240310_164652.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710250254_img_20240310_164547.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710250191_img_20240310_164546.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710250181_img_20240310_164542.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710250206_img_20240310_162119.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710250202_img_20240310_162117.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710250247_img_20240310_162030.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710250201_img_20240310_162024.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710250527_img_20240310_160926.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710250552_img_20240310_160853.jpg)
ВШАНОВУЮЧИ ПАМ'ЯТЬ КОБЗАРЯ, у Будинку культури с. Гузіїв відбулася літратурно-музична композиція "Шануймо слово Кобзаря!"
Вихованці гуртка "Ігротехніків" БДЮТ, здобувачі освіти Гузіївського ліцею, підготували театральну постановку "Тарасова доля", флешмоб "210 років Кобзарю" та виконали пісню на сучасний лад "Україна - це ти!".
Шевченко – митець, який відкрив для української нації двері в безкінечність. Саме він є гарантом нашої вічності…
Нехай його слова і вірші й надалі будуть дороговказами для життя кожному українцю, щоб наші діти та онуки отримали у спадок державу, яку заповів нам Великий Кобзар!
БОРІМОСЯ!!!
ПОБОРЕМО І ПЕРЕМОЖЕМО!!!
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710249850_photo_5435894434874120020_y.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710249843_photo_5435894434874120022_y.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710249820_photo_5435894434874120023_y.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710249805_photo_5435894434874120013_y.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710249880_photo_5435894434874120014_y.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710249884_photo_5435894434874120015_y.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710249882_photo_5435894434874120017_y.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710251053_zobrazhennya_viber_2024-03-12_08-45-24-006.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710249854_photo_5435894434874120018_y.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710249813_photo_5435894434874120019_y.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710250165_img_20240310_164652.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710250254_img_20240310_164547.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710250191_img_20240310_164546.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710250181_img_20240310_164542.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710250206_img_20240310_162119.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710250202_img_20240310_162117.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710250247_img_20240310_162030.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710250201_img_20240310_162024.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710250527_img_20240310_160926.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/medium/1710250552_img_20240310_160853.jpg)