» » Зимові канікули в БДЮТ

Зимові канікули в БДЮТ

bdut 9-01-2024, 12:06 26 Новини

Зима – казкова пора року, багата на свята та веселі розваги. А найбажаніші, найулюбленіші свята – Новий рік, Різдво, Василя, Йордан – припадають на  канікули, Подвійна радість для дітвори!
    Та попри те, що в школі канікули, в БДЮТ тривають заняття, і  гуртківці з радістю їх відвідують. Адже наші педагоги підготували для них цікаві святкові заходи та майстер-класи.
    Керівники танцювальних гуртків організували для своїх вихованців танцювальний батл – веселі змагання відбулися між колективами «Блискавка» та «Віночок». Крім того, Анна Іванівна та Віта Богданівна провели для дітей цікаві ігри та конкурси.
    Культорганізатор Лучинчин Н.Л. провела для гуртківців БДЮТ веселу ігротеку. Всі разом відгадували вікторину «Наші перевтілення», грали в гру «Так, чи ні?»,  танцювали танець з веселими рухами,  перевтілювалися в пінгвінів та викладали новорічну ялинку з відбитків своїх долонь.
Юні фотографи провели для наших колективів святкову фотосесію. Діти з великим задоволенням позували біля ялинки та отримали фото на згадку.
    Для вихованців рукодільних гуртків канікули співпали з підготовкою до конкурсу «За світлом Різдвяної зорі», тому керівники провели для них цікаві майстер-класи з витинанки, плетіння павука, зимової композиції тощо. Підготовка дала хороші результати; маємо п’ятьох переможців та призерів, а їхні вироби експонуються на виставці в Івано-Франківську.
    Учасники гуртка «Музична мозаїка» разом з керівником Майданюк Т.М. розучували колядки, щедрівки та святкові віншування, а вихованці Сеньків С.І. з гуртка «Ігротехніків» ходили з вертепом і колядою на потреби ЗСУ.
   На свята в БДЮТ завжди весело, цікаво і змістовно!

Зимові канікули в БДЮТ