» » Пам'ятайте ж ви їх, пам'ятайте такими, пам'ятай їх завжди, українська земля.

Пам'ятайте ж ви їх, пам'ятайте такими, пам'ятай їх завжди, українська земля.

bdut 2-10-2023, 15:34 188 Новини
0
    

 2 жовтня вихованці гуртка «Ігротехніків» БДЮТ, здобувачі освіти Гузіївського ліцею, зібрались  для того, щоб віддати пошану захисникам України, віддати борг Героям – кращим нашим захисникам, які стали справжньою українською легендою.
     Війни… Скільки їх було в історії людства. І завжди – це страждання, сльози, біль і втрата  найдорогоціннішого в житті... Таким болем для багатьох громадян України є війна в нашій країні, котра забирає найкращих.
Діти вирушили до могили січових стрільців, де запаливши свічки пам’яті, помолилися за упокій душ невинно вбитих захисників.
    Також, із запаленими свічками, помолилися на могилі нашого захисника – Кулака Артема Ярославовича, котрий загинув в 2015 році від кулі ворога. Гуртківці вшанували пам'ять воїнів УПА, котрі загинули в 1945 році від рук більшовиків. Пригадували розповіді своїх стареньких бабусь та дідусів про ті часи.
     Сотні патріотів, які навічно полягли на полі бою з підступним ворогом-сусідом, мали сміливість та сили боротись за те, аби кожен із нас, живих, міг зустрічати схід сонця, радіти життю та спокійно спати у своїх домівках під мирним небом.
    Сьогодні, як ніколи, нам з вами необхідно пам’ятати, що у кожного, хто загинув захищаючи Україну, є мама, тато, діти, сім’я, у яких немає більше сина, брата, батька, чоловіка. І коли ми з вами розділимо їхнє горе,  будемо пам’ятати Героїв - рідним буде набагато легше перенести цю важку втрату. 
Хай мати не побачить смерті сина,
Хай дівчина не плаче за коханим,
Хай батько зможе виростить дитину.
Хай прийде мир на нашу Україну!

СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!
         ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!
         УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!
Фотографії до новини

Пам
Пам
Пам
Пам
Пам
Пам
Пам
Пам
Пам
Пам
Пам
Пам
Пам
Пам
Пам

Всього фотографій: 15.

Додати коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий