» » Вітаємо призерку конкурсу «Духовна фотографія»!

Вітаємо призерку конкурсу «Духовна фотографія»!

bdut 8-06-2023, 12:15 108 Новини

7 червнчя у примішенні Католицького ліцею святого Василія Великого в м. Івано-Франківську відбулося нагородження переможців першого відкритого обласного конкурсу «Духовної фотографії».
   Спільна праця департаменту освіти і науки ОДА, Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Івано-Франківського обласного центру технічної творчості дала чудовий результат! Організаторам вдалося об?єднати спільною ідеєю 25 громад та навіть представників інших областей: Хмельницької, Чернівецької, Черкаської, Тернопільської та Одеської!
   Конкурс проводився з метою залучення здобувачів освітніх закладів
загальної середньої та позашкільної освіти до духовного життя, поширення духовних цінностей, пізнання глибини традицій та обрядів, краси сакральної архітектури, сприяння розвитку навичок фотографування та вихованню естетичного смаку у дітей.
   Двох  володарів Гран-прі та тридцять шість переможців та призерів визначали в шести номінаціях та двох вікових групах.  Сред них – вихованка гуртка Болехівського БДЮТ «Цифрова фотографія» Гура Анастасія. Вона здобула ІІІ місце в номінації Сакральна архітектура. Настя отримала 2 грамоти, а керівник гуртка Олег Костів – подяку від Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА
   Загалом на конкурс було надіслано більше 3000 фотографій.
   Нагороди призерам вручав Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин спільно з Віктором Кімаковичем, директором департаменту освіти і науки ОДА, та  Христиною Чепою, директоркою ОДЦНТТУМ.
  Щиро радіємо успіхам нашої вихованки та бажаємо нових творчих досягнень!

Вітаємо призерку конкурсу «Духовна фотографія»!