» » Свято обдарованих дітей «Сузір’я талантів».

Свято обдарованих дітей «Сузір’я талантів».

bdut 1-06-2023, 14:01 98 Новини

Сьогодні, 1 червня, на сцені Народного дому міста Болехова  відбулося свято обдарованих дітей «Сузір’я талантів». Цей захід – підсумок навчальних досягнень та творчих здобутків учнів усіх освітніх закладів Болехівської територіальної громади.
      Серед нагороджених – переможці та призери предметних учнівських олімпіад, творчих конкурсів та фестивалів Міжнародного, Всеукраїнського та обласного рівнів, – учні шкіл та гуртківці БДЮТ, а також - наша спортивна гордість,  переможці та призери усіх рівнів чемпіонатів та змагань, вихованці ДЮСШ.
    Для привітання обдарованих дітей Болехівщини були запрошені почесні гості: заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ілона Калитин, керуючий справами міськвиконкому Іван Івашків, начальник управління освіти виконавчого комітету Болехівської міської ради Богдан Мельник, а також директорка центру професійної підготовки педагогічних працівників Леся Семчук. Талановитим дітям, нашим переможцям та призерам, було вручено грамоти та грошові нагороди.
   Свято обдарованих дітей вдалося веселим  та урочистим завдяки яскравій концертній програмі. Почесних гостей, нагороджених та усіх глядачів потішили своїми виступами виконавці та колективи, а саме: Матійчин Максим (Болехівський ліцей № 1 «Академічний»), Уханська Анастасія (Болехівський ліцей № 2 «Науковий»), Кулак Яна (Гузіївський ліцей), Тимків Марта (Міжрічанський ліцей), колектив Козаківського ліцею ім. Катерини Мандрик-Куйбіди, а також танцювальні та вокальний колективи БДЮТ.
        Бажаємо нашим юним даруванням  успіхів та нових  досягнень, злетів, перемог на славу нашого міста та держави України, а головне – мирного неба та щасливого дитинства!

Свято обдарованих дітей «Сузір’я талантів».