» » На Чорнобиль журавлі летіли

На Чорнобиль журавлі летіли

bdut 27-04-2023, 13:57 62 Новини

Вихованці гуртка «Ігротехніків» БДЮТ разом із своїм керівником Сеньків С.І. з метою відзначення 37-ї річниці трагедії на ЧАЕС провели тематичне заняття «На Чорнобиль журавлі летіли».
   Діти підготували та висвітлили інформацію про Чорнобильську катастрофу, яка створила на значній території України радіаційну ситуацію і сьогодні продовжує впливати на здоров`я людей та довкілля.
   До заняття гуртківці  готувалися попередньо, малювали малюнки, опрацьовували свої творчі роботи, а також переглянули фільм «Чорнобильська трагедія – біль України».
   Наприкінці заняття учні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто загинув – ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які жертвуючи собою, виконували свій громадянський обов’язок.

На Чорнобиль журавлі летіли