«НАЦІЯ, яка ЧИТАЄ — НЕПЕРЕМОЖНА!»
bdut 5-04-2023, 11:38 287 Новини Всеукраїнський тиждень дитячого читання — 2023!
5 квітня 2023 року, вихованці гуртка «Ігротехніків» БДЮТ (кер. С. Сеньків), здобувачі освіти 4 класу Гузіївського ліцею, відвідали Гузіївську сільську бібліотеку. Взяли участь у заході «День відкритих дверей «Бібліотека – скарбниця знань і джерело творчого натхнення»».
Бібліотекар, Віра Дяків, ознайомила дітей з бібліотекою та її книжковим фондом. Керівник гуртка, С. Сеньків, розповіла про історію виникнення та проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання, підготувала гру-театралізацію «З якої казки?». Анастасія Піхманець і Оксана Фуцяк – декламували вірші про книги. Софія Хайдарова поділилася знаннями вивчених дитячих пісень зі збірника бібліотеки.
Мандруючи книжковими виставками, маленькі читачі дізналися про всю різноманітність книг, наявних у бібліотеці. Віра Михайлівна розповіла дітям правила користування книгою, представила довідкову літературу, яка є в бібліотеці та проінформувала про надходження журналів для маленьких читачів.
Вихованці мали можливість підібрати цікаві для себе тематичні книжки, поділитися враженнями про прочитане та гарним настроєм.
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771410_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-097.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771550_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-020.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771594_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-232.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771574_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-268.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771548_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-303.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771546_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-341.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771591_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-387.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771579_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-430.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771584_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-467.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771592_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-528.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771593_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-571.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771554_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-616.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771619_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-657.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771532_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-733.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771559_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-783.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771552_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-851.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771578_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-900.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771542_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-975.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771543_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-21-067.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771592_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-21-141.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771589_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-21-259.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771615_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-21-335.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771578_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-21-385.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771562_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-21-433.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771625_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-21-485.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771563_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-21-554.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771587_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-21-635.jpg)
5 квітня 2023 року, вихованці гуртка «Ігротехніків» БДЮТ (кер. С. Сеньків), здобувачі освіти 4 класу Гузіївського ліцею, відвідали Гузіївську сільську бібліотеку. Взяли участь у заході «День відкритих дверей «Бібліотека – скарбниця знань і джерело творчого натхнення»».
Бібліотекар, Віра Дяків, ознайомила дітей з бібліотекою та її книжковим фондом. Керівник гуртка, С. Сеньків, розповіла про історію виникнення та проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання, підготувала гру-театралізацію «З якої казки?». Анастасія Піхманець і Оксана Фуцяк – декламували вірші про книги. Софія Хайдарова поділилася знаннями вивчених дитячих пісень зі збірника бібліотеки.
Мандруючи книжковими виставками, маленькі читачі дізналися про всю різноманітність книг, наявних у бібліотеці. Віра Михайлівна розповіла дітям правила користування книгою, представила довідкову літературу, яка є в бібліотеці та проінформувала про надходження журналів для маленьких читачів.
Вихованці мали можливість підібрати цікаві для себе тематичні книжки, поділитися враженнями про прочитане та гарним настроєм.
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771410_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-097.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771550_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-020.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771594_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-232.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771574_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-268.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771548_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-303.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771546_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-341.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771591_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-387.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771579_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-430.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771584_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-467.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771592_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-528.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771593_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-571.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771554_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-616.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771619_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-657.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771532_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-733.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771559_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-783.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771552_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-851.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771578_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-900.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771542_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-20-975.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771543_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-21-067.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771592_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-21-141.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771589_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-21-259.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771615_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-21-335.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771578_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-21-385.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771562_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-21-433.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771625_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-21-485.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771563_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-21-554.jpg)
![](/uploads/posts/2023-04/medium/1680771587_zobrazhennya_viber_2023-04-05_14-25-21-635.jpg)