» » Радіємо новим досягненням!

Радіємо новим досягненням!

bdut 3-03-2023, 12:18 270 Новини
     Талановиті, юні актори знову в дії!
Вихованці гуртка «Ігротехніків» Будинку дитячої та юнацької творчості, здобувачі освіти Гузіївського ліцею вкотре здобули заслужені нагороди, зігравши театральну постановку «Різдвяний вертеп!»
    У грудні, в м. Хмельницький  проводився Всеукраїнський креативний багатожанровий конкурс «ЗИМОВА КАЗКА», де наших гуртківців відзначили дипломом за зайняте І місце в номінації «Театральне мистецтво».
    У передноворічний час, в м. Прага, Чеська Республіка, проходив Міжнароднийдвотуровий  конкурс мистецтв  - Міжнародний проєкт «Україна – ЧЕХІЯ» - «ЗИМОВА КАЗКА - ZIMN? POH?DKA», де юні актори отримали диплом І ступеня в номінації «Театральний жанр».
    На початку нового 2023 року, в м. Рівне, проходив ІІІ Міжнародний багатожанровий конкурсу "MERRY CHRISTMAS", в якому діти здобули  І місце  в номінації «Театральний жанр».

Прагніть, старайтеся, досягайте, віри в себе не втрачайте!
          Вітаємо з нагородами і пишаємося!

Радіємо новим досягненням!