» » «Ми – діти України»

«Ми – діти України»

bdut 23-02-2023, 14:28 310 Новини

З метою збереження та популяризації українського мистецтва, творів сучасних українських авторів, підтримки талановитих дітей, юних талантів, підвищення художньої  майстерності  виконавців, Гадяцька міська рада Полтавської області, проводила безкоштовний фестиваль патріотичної пісні до Дня Збройних Сил України «Ми – діти України». Понад 600 учасників фестивалю, серед яких і наші дівчатка – вихованки Будинку дитячої та юнацької творчості, здобувачі освіти Гузіївського ліцею.
       За підсумками програми фестивалю, журі високо оцінили виступи дівчат, нагородивши їх дипломами:         ІІ ступеня – Чикаловська Анастасія Петрівна і ІІІ ступеня -Кулак Яна Василівна, (кер.Сеньків С.І.)
  Вітаємо дівчат з новими досягненнями, бажаємо нових творчих здобутків та яскравих перемог!!!
        ДЯКУЄМО організаторам фестивалю, професійному журі за надану можливість, в такий непростий для України час, реалізовувати свій талант, надихати інших та рухатися до перемоги на своєму фронті!
Бажаємо Всім міцного здоров’я, творчого процвітання та мирного неба!

«Ми – діти України»