» » Подарунки захисникам

Подарунки захисникам

bdut 15-02-2023, 15:46 96 Новини

Наші мужні військові, що самовіддано боронять рідну землю та мирне майбутнє українських дітей , завжди з великим задоволенням отримують від них подарунки – малюнки і листи, сувеніри та обереги. Адже з цими, здавалося б, незначними дрібничками, отримують щось набагато цінніше – частинку родинного тепла та сімейного затишку, якого так бракує далеко від дому, в холодних окопах під ворожим прицілом…
     Вихованці нашого БДЮТ щоразу з радістю долучаються до посильної для свого віку волонтерської діяльності – підтримують бойовий дух наших оборонців. Зокрема, напередодні зимових свят виготовляли обереги, а до дня св. Валентина наші учні зробили чимало сердечок-сувенірів, до яких додавали солодкі подарунки та побажання: прогнати якнайшвидше ворога та повернутися додому живими і здоровими. А також взяли участь у акції від Управління державної служби якості освіти «Яким я бачу майбутнє України після перемоги». Своє бачення втілювали в малюнках та есе. Всі малюнки та дитячі роздуми , зібрані в області, будуть передані нашим захисникам.
Сувеніри та валентинки виготовляли вихованці рукодільних ( і не тільки!) гуртків БДЮТ, зокрема «Декоративно-ужиткове мистецтво», кер. Доскіч.І.І., Шмега О.Б., Міщук Н.С.; «Паперопластика» , кер. Базилевич М.Б.; «Бісерне рукоділля», кер.Долішна М.М., «Природа рідного краю», кер. Гончарук Н.В.; «Юні квітникарі», кер. Федорович С.Д.
      Малюнки для захисників, окрім вихованців вищезазначених гуртків, створили також учні Костіва О.В., гурток «Цифрова фотографія»; Березан А.І. та Чучвич В.Б., гуртки «Народно-сценічний танець» , «Хореографія»; Майданюк Т.М, гурток «Музична мозаїка»; Сеньків С.І., гурток «Ігротехніків».
Підтримуємо наших захисників та чекаємо їх удома - живими, здоровими і з Перемогою!

Подарунки захисникам