» » У світі «ЮніорSTEM»

У світі «ЮніорSTEM»

bdut 4-11-2022, 14:39 261 Новини / Про нас
       4 листопада 2022 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості Болехівської міської ради, проводився міський етап обласної інтелектуальної гри «ЮніорSTEM». Метою проведення було сприяння розвитку інтелектуального потенціалу України та популяризація знань в галузі науки, техніки, інженерії, природничих, математичних наук серед підростаючого покоління.
     В інтелектуальній грі взяли участь 7 команд Болехівщини: «Бандерівці» (Гузіївський ліцей), «Кульбаби» (Будинок дитячої та юнацької творчості м.Болехів), «Інтелект» (Поляницький ліцей), «Комета» (Болехівський ліцей № 2 «Академічний»), «Олімп» (Міжрічанський ліцей), «Мудрики» (Болехівський ліцей № 2 «Науковий»), «Лідер» (Тисівський ліцей).
   Гра проводилася у ІІ етапи. Кожен етап передбачав 3 тури (по 5 запитань в кожному).
    «ЮніорSTEM» відбувався за встановленим регламентом інтелектуальних ігор.
На обдумування та обговорення відповідей на запитання для всіх команд, відводилась одна хвилина, після чого учасники одночасно відповідали у письмовій формі. У ролі ведучих-модераторів інтелектуально-розважальної гри працювали вихованці гуртка ігротехніків Будинку дитячої та юнацької творчості, під керівництвом Світлани Сеньків.
Кращі результати гри показали команди: «Мудрики» (Болехівський ліцей № 2 «Науковий» – І місце, «Комета» (Болехівський ліцей № 1 «Академічний») –            ІІ місце, «Інтелект» (Поляницький ліцей) – ІІІ місце. Команди «Бандерівці» (Гузіївський ліцей), «Олімп» (Міжрічанський ліцей), «Лідер» (Тисівський ліцей), розділили між собою ІV місце і V місце – команда «Кульбаби» (Будинку дитячої та юнацької творчості м. Болехів).
Гра «ЮніорSTEM" ще раз підтверджує актуальність та креативність напрямку в освіті, що об’єднує природничо-науковий, математичний компонент та інноваційні технології.
STEM – це корисно. STEM – це цікаво!
STEM - це і весело, й круто, й яскраво.
STEM – це захоплююче заняття.
Це світ наполегливості і завзяття.

У світі «ЮніорSTEM»