Кілька днів тому, ми написали листи нашим захисникам. Планували їх передати з машиною, що відправляли на передову. Але нам пощастило ще більше, бо сьогодні до нас завітали побратими нашого героя Івана Прокіпчина, який на превеликий жаль нещодавно загинув . Ми особисто в руки віддали наші подаруночки і побажали їм перемоги над ворогом!
Керівник гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» БДЮТ Ірина Доскіч