Працюємо, виховуємо, плекаємо Майбутнє!!!
bdut 15-06-2022, 00:01 373 НовиниВітаємо з новими досягненнями у творчому розвитку лауреатів ll премії
ІІ Всеукраїнського багатожанрового конкурсу мистецтв "УКРАЇНА ЄДИНА" м. Київ - Гошовську Роксолану - вокальний жанр, Гарасим Марію і Чикаловську Анастасію - театральний жанр, вихованців БДЮТ, учнів Гузіївського ліцею, (кер. Сеньків С.І.). Пишаємося нашими зірочками! Бажаємо мирного неба, нових творчих здобутків та яскравих перемог!!!
Дякуємо організаторам конкурсу!
![](/uploads/posts/2022-06/medium/1655327613_288445993_4840205169416586_4201694203600344183_n.jpg)
![](/uploads/posts/2022-06/medium/1655327397_288615129_4840205316083238_7576328461889497130_n.jpg)
![](/uploads/posts/2022-06/medium/1655327454_288537289_4840205389416564_7529509178319974313_n.jpg)
![](/uploads/posts/2022-06/medium/1655327530_288205240_4840205092749927_2554557444334537749_n.jpg)
![](/uploads/posts/2022-06/medium/1655327578_288537289_4840205389416564_7529509178319974313_n.jpg)
![](/uploads/posts/2022-06/thumbs/1655327588_288593772_4840205622749874_7975305989535857910_n.jpg)
![](/uploads/posts/2022-06/medium/1655327586_288599424_4840205469416556_4743545290857182243_n.jpg)
![](/uploads/posts/2022-06/medium/1655327610_288615129_4840205316083238_7576328461889497130_n.jpg)
![](/uploads/posts/2022-06/thumbs/1655327581_288635771_4840204996083270_2095398224802978496_n.jpg)
![](/uploads/posts/2022-06/medium/1655327559_288641639_4840205229416580_3450998838048337776_n.jpg)
![](/uploads/posts/2022-06/medium/1655327631_288696566_4840205536083216_7987339116699330666_n.jpg)
![](/uploads/posts/2022-06/thumbs/1655327630_288734885_4840203236083446_1239360798124917162_n.jpg)
![](/uploads/posts/2022-06/thumbs/1655327549_288737777_4840204816083288_3608981796882018938_n.jpg)
![](/uploads/posts/2022-06/thumbs/1655327593_288816659_4840205736083196_3793880475197183163_n.jpg)
ІІ Всеукраїнського багатожанрового конкурсу мистецтв "УКРАЇНА ЄДИНА" м. Київ - Гошовську Роксолану - вокальний жанр, Гарасим Марію і Чикаловську Анастасію - театральний жанр, вихованців БДЮТ, учнів Гузіївського ліцею, (кер. Сеньків С.І.). Пишаємося нашими зірочками! Бажаємо мирного неба, нових творчих здобутків та яскравих перемог!!!
Дякуємо організаторам конкурсу!
![](/uploads/posts/2022-06/medium/1655327613_288445993_4840205169416586_4201694203600344183_n.jpg)
![](/uploads/posts/2022-06/medium/1655327397_288615129_4840205316083238_7576328461889497130_n.jpg)
![](/uploads/posts/2022-06/medium/1655327454_288537289_4840205389416564_7529509178319974313_n.jpg)
![](/uploads/posts/2022-06/medium/1655327530_288205240_4840205092749927_2554557444334537749_n.jpg)
![](/uploads/posts/2022-06/medium/1655327578_288537289_4840205389416564_7529509178319974313_n.jpg)
![](/uploads/posts/2022-06/thumbs/1655327588_288593772_4840205622749874_7975305989535857910_n.jpg)
![](/uploads/posts/2022-06/medium/1655327586_288599424_4840205469416556_4743545290857182243_n.jpg)
![](/uploads/posts/2022-06/medium/1655327610_288615129_4840205316083238_7576328461889497130_n.jpg)
![](/uploads/posts/2022-06/thumbs/1655327581_288635771_4840204996083270_2095398224802978496_n.jpg)
![](/uploads/posts/2022-06/medium/1655327559_288641639_4840205229416580_3450998838048337776_n.jpg)
![](/uploads/posts/2022-06/medium/1655327631_288696566_4840205536083216_7987339116699330666_n.jpg)
![](/uploads/posts/2022-06/thumbs/1655327630_288734885_4840203236083446_1239360798124917162_n.jpg)
![](/uploads/posts/2022-06/thumbs/1655327549_288737777_4840204816083288_3608981796882018938_n.jpg)
![](/uploads/posts/2022-06/thumbs/1655327593_288816659_4840205736083196_3793880475197183163_n.jpg)