» » Підсумки конкурсу «Знай, люби свій рідний край»

bdut 18-04-2022, 14:35 282 Новини

Підсумки конкурсу «Знай, люби свій рідний край»
     Здавалося б, війна і творчість – поняття несумісні… Проте, життя триває. Тому ми, маючи таку можливість, повинні сприяти навчанню та розвитку наших дітей, зокрема і в мистецькій сфері. Адже саме творчість допомагає відволіктися , позбутися тривожних думок і, зосередивши увагу на створенні красивого, віднайти душевну рівновагу.
     У березні відбувся обласний етап конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай, люби свій рідний край». Його метою є виявлення талановитої учнівської молоді та популяризація традиційного українського мистецтва. Цього року, як і завжди, у ньому взяли участь вихованці рукодільних гуртків Болехівського БДЮТ.
     І знову ми можемо похвалитися хорошими результатами! Четверо гуртківців здобули призові місця, а саме:
    І місце у номінації «Вироби з природних матеріалів», старша вікова категорія – Ільницька Марія, гурток «Дизайн та швейна справа», кер. Лохман Г.М.;
   ІІІ місце у номінації «Вироби з природних матеріалів», молодша вікова категорія – Бітлян Ангеліна, гурток «Паперопластика», кер. Базилевич М.Б.;
    ІІІ місце у номінації «Бісероплетіння», старша вікова категорія – Ільницька Соломія, гурток «Бісерне рукоділля», кер. Долішна М.М.;
    ІІІ місце у номінації «Бісероплетіння», молодша вікова категорія – Андрусишин Ангеліна, гурток «Бісерне рукоділля», кер. Долішна М.М.
     Роботи усіх гуртківців, котрі брали участь у конкурсі, - красиві відзніачаються оригінальністю задуму та майстерністю виконання. Обласному етапу конкурсу передував міський етап, де гідні роботи представили також вихованці Доскіч І.І. та Шмеги О.Б.
     Бажаємо нашим талановитим учням нестримної фантазії, вдалих творчих задумів і нових досягнень, але насамперед, як і всім дітям України, - мирного неба і щасливого дитинства!