» » Чистота нашої землі – у наших руках!

Чистота нашої землі – у наших руках!

bdut 13-04-2022, 22:20 259 Новини
 Щороку, в третю суботу квітня, в Україні відзначається День довкілля, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855.
         Головним завданням відзначення Дня довкілля - є привернення уваги громадян України до критичного стану навколишнього середовища в країні та виховання екологічного мислення.
         У цей день, за традицією, в містах і селах, проводяться екологічні толоки з метою прибирання територій, відновлення парків, скверів і зелених куточків.
         Працівники міського Будинку дитячої та юнацької творчості, неодноразово долучилися до Дня довкілля і закликають всіх друзів природи присвятити його свідомій турботі про зелене середовище, адже кожен небайдужий вчинок — це запорука майбутнього!

Чистота нашої землі – у наших руках!