» » Конкурс "Український сувенір"

Конкурс "Український сувенір"

bdut 15-12-2021, 10:48 357 Новини
   Уже стало доброю традицію кожної осені проведення департаментом  освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації обласного конкурсу іграшок-сувенірів  серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти.
      На ІІІ етап обласного Конкурсу, який  відбувся  26.11.2021р. у режимі онлайн, було представлено 219 світлин  найкращих учнівських творчих робіт, виготовлених в різних техніках і з різних  матеріалів, які вражали своєю неповторністю, оригінальністю, тематичною спрямованістю.
Болехівського міського Будинку дитячої та юнацької творчості   Сингурин Ярина  за композицію «Ой ти гарна дівчинонько, дай води напиться» (керівник Лохман Г. М.). Вітаємо з перемогою!

Конкурс "Український сувенір"