» » Миколай іде – Різдво веде

Миколай іде – Різдво веде

lyminec 19-12-2017, 11:19 744 Новини

Під  такою  назвою  відбулася  святкова  мандрівка  у  зимову  казку  в  селі  Підбереж.  Її  підготували  вихованці  БДЮТ  (керівники Березан  А. І. та  Сабадаш А.С.)  і  учасники  художньої  самодіяльності  Народного  дому.

Зимонько  чудова,  зимонько  завзята,
Ти  завжди  приносиш  нам  веселі  свята;
На  Андрія – жарти, Миколай – гостинці,
А  Різдво  Христове – вогні  на  ялинці.

Ведучі,  в ролі  Ангелів,  Вероніка  Рак  і Настя  Чучвич  повели  дітей  у  Країну  доброти, любові, милосердя, радісних  мрій.  Для  глядачів  звучали  зазивальні  пісні  до  Миколая, колядки , вірші  та  сценки  - це  скарби  народної  мудрості  зимового  циклу.

А  вивчати  народну  творчість  завжди  цікаво  і  корисно. Вона  впливає  на  розвиток  стійкого  інтересу  до  історїї  українського  народу,  традицій  звичаїв;  формує  духовну  культуру,  національну  свідомість  в  майбутнього  покоління  засобами  народного  мистецтва.

Програму  підготували  Григорська С. Б. і Войцешко  М. М.

Миколай  іде – Різдво  веде