» » Обласний конкурс іграшок-сувенірів «Український сувенір»

Обласний конкурс іграшок-сувенірів «Український сувенір»

lyminec 7-12-2017, 11:04 1 895 Новини

Відповідно до Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на  2016-2023 роки з 15 по 23 листопада 2017 р. в Івано-Франківській  обласній універсальній науковій бібліотеці  ім. І.Франка  проведено обласний  конкурс іграшок-сувенірів «Український сувенір».

На конкурс обласного етапу було представлено 344 індивідуальні найкращі творчі роботи, які вражали своєю неповторністю, оригінальністю, тематичною спрямованістю. Конкурсні вироби виготовлені в різних техніках  і з різних матеріалів, зокрема, з  природного матеріалу, глини, тіста, соломи, дерева,  паперу, бісеру, макаронних виробів, квілінг, аплікація з фетру, декупаж, оригамі,  вишивка, розпис, малюнок на склі, м'яка іграшка, ляльки-мотанки, автентичні іграшки-сувеніри та інші  були художньо довершеними і відповідали вимогам сучасного дизайну.

Гідне місце на конкурсі посіли роботи вихованців гуртків Болехівського БДЮТ «Крій та шиття», «Бісероплетіння», «Виготовлення сувенірів». Виставкові зразки вразили  журі творчим підходом, складністю виконання  робіт, художньо-естетичним оформленням, новизною розробки,   різноманітністю номінацій, поєднанням національних художніх традицій і сучасних тенденцй формотворення. А це свідчить про досить високий виконавський рівень та майстерність авторів.

В номінації "Сучасні  іграшки та предмети ігрового вжитку" (вікова категорія 15-17 років)  І місце зайняла  Шиян Василина за роботу «Їжачок з яблуком»,    а  в номінації "Зразки  традиційних іграшок" (вікова категорія 11-14 років) ІІІ місце зайнялаТитиш Надія  за ляльку «Княгиня».  Обидві дівчинки  вихованці гуртка «Крій та шиття» (керівник Лохман  Г. М.).

Обласний  конкурс іграшок-сувенірів «Український сувенір»