» » Вихованці гуртків БДЮТ взяли участь у конкурсі на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти»

bdut 28-04-2021, 15:45 367 Новини

У лютому вихованці гуртків БДЮТ взяли участь у конкурсі на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти». Конкурс ініційований управлінням ДСНС України з метою залучення дітей та юнацтва до вивчення і популяризації правил пожежної та техногенної безпеки, формування у них громадського світогляду і громадської позиції, а також виховання культури безпеки життєдіяльності.
   Виготовлені гуртківцями роботи показали, що для них ця тема не байдужа і навіть дуже цікава. Учнівські роботи - різнопланові, добре продумані і креативні, виконані в техніках аплікації, шиття м’якої іграшки, роботи з папером та природними матеріалами, об’ємної композиції.
   Найкращі роботи відібрані для всеукраїнського етапу та виставки в Києві, переможці обласного етапу нагороджені грамотами та призами. Дуже приємно, що серед них – аж троє наших гуртківців:
  •    І місце у старшій віковій категорії – Сингурин Ярина та Шпига Вероніка, гурток «Крій та шиття», кер. Лохман Г.М. Їхня робота «І де ж нам тепер жити?» присвячена проблематиці лісових пожеж  та небезпечній і благородній праці пожежників-рятівників.
  •    І місце у середній віковій категорії – Могитич Іванна, гурток «Бісерне рукоділля», кер. Долішна М.М. Задум композиції «Зупинись, не пали!» порушує дуже актуальну зараз проблему випалювання сухої трави, що завдає непоправної шкоди природним екосистемам.
  •    І місце у молодшій віковій категорії – Уханський Михайло, гурток «Народна творчість», кер. Доскіч І.І. Робота має назву «Сірники – не іграшка!»  і порушує питання попередження виникнення пожеж через дитячі пустощі та необережне поводження з вогнем.
  •    Наші гуртківці були дуже щасливі отримати нагороди з рук справжніх пожежників!