» » Участь вихованців гуртків еколого-натуралістичного профілю в акції «Створюємо ліси разом»

bdut 12-04-2021, 11:22 414 Новини

Участь вихованців гуртків еколого-натуралістичного профілю в  акції «Створюємо ліси разом»
Якщо ваш план — на рік, садіть рис.
Якщо ваш план — на десятиліття, садіть дерева.
Якщо ваш план — на все життя, вчіть дітей.
                                                                                                                                                                                    Конфуцій
       У 2021 році Міжнародний день лісів відзначається під гаслом «Відновлення лісів : шлях до відродження та добробуту».
Вихованці гуртків еколого-натуралістичного профілю міського будинку дитячої та юнацької творчості прийняв участь у  громадській  акції Державного агентства лісових ресурсів України  «Створюємо ліси разом».
    10 квітня 2021 року гуртківці  нашого позашкільного закладу долучилися до міської  акції «Озеленення планети».  ДП «Болехівське лісове господарство» проводило посадку лісових культур у Болехівському лісництві на площі 1 га у кількості 3000 шт.(2400 шт. дуба звичайного та 600 шт. бука лісового).
    З метою поширення знань про ліси та їх важливість, покращення екологічної ситуації, виховання підростаючого покоління та  шанобливого ставлення до природи вже традиційно поряд з працівниками державного підприємства «Болехівське лісове господарство» працюють вихованці гуртків «Юні квітникарі» (кер. Федорович С.Д.)  та «Юні охоронці природи» (кер. Гончарук Н.В.).
    Діти з великою зацікавленістю пліч о пліч з професіоналами висаджували молоді деревця, отримали додаткову інформацію щодо ведення лісового господарства, дотримання правил поведінки в лісі, про важливість створення нових лісових посадок для майбутніх поколінь, їх бережливе ставлення до природних ресурсів.

Участь вихованців гуртків еколого-натуралістичного профілю в  акції «Створюємо ліси разом»