» » Підсумки обласного конкурсу «Космічні фантазії»

Підсумки обласного конкурсу «Космічні фантазії»

bdut 22-03-2021, 16:54 614 Новини

Відповідно до листа Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, в лютому проводився обласний заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії».
    Цей конкурс сприяв популяризації знань про космос, розвитку творчих здібностей у дітей та підлітків, зацікавлених у дослідженні Землі і космосу, розкриття фантазії, поглядів на проблеми Всесвіту юних митців.
    Учасникам були запропоновані такі номінації : «Література і журналістика», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Комп’ютерна графіка» та «Фото-, відео-, кіномистецтво»
   За результатами міського етапу конкурсу кращі роботи вихованців міського Будинку дитячої та юнацької творчості були представлені на обласному етапі конкурсу у м. Івано-Франківську.
 Не забарилися результати :
  • У номінації  «Декоративно-прикладне мистецтво» ІІІ місце серед молодшої вікової групи здобула Хромишин Анастасія, вихованка гуртка «Народна творчість» (кер. Доскіч І.І.) за роботу «Моя мрія» та ІІІ місце серед старшої вікової категорії Шпига Вероніка, вихованка гуртка «Крій та шиття» (кер. Лохман Г.М.) за роботу «Зоряні мрії»;
  • У номінації «Комп’ютерна графіка» серед молодших школярів І місце посіла Гаїв Анастасія, вихованка гуртка «Цікава інформатика» (кер. Микитин-Гончарук М.М.) за роботу «Космічна станція» та серед старшокласників ІІ місце – Стасів Віталій, вихованець гуртка «Цікава інформатика» (кер. Микитин-Гончарук М.М.) за роботу «Перше відвідування космосу»;
  • У номінації «Фото-, відео-, кіномистецтво» ІІІ місце серед старшої вікової групи учасників здобув Лялька Назар, вихованець гуртка цифрової фотографії (кер. Костів О.В.)
  •   Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів на орбітах нашого Всесвіту!

Підсумки обласного конкурсу «Космічні фантазії»