» » І знову переможці!

І знову переможці!

bdut 3-03-2021, 14:10 412 Новини

Участь у конкурсі «За світлом Різдвяної зорі».
     У січні творчі виховаці рукодільних гуртків  Болехівського БДЮТ традиційно взяли участь у конкурсі «За світлом Різдвяної зорі». Конкурс заснований кафедрою образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації  Навчально-наукового Інституту мистецтв. Цього року він проводиться уже вшосте , і вперше – в дистанційному форматі, з метою збереження здоров’я учасників та дотримання епідеміологічних норм в умовах пандемії.
   Організатори ставлять за мету збереження та популяризацію національних традицій святкування Різдва, пошук, розвиток та заохочення юних талантів та  запрошують дітей, котрі прагнуть творити, в захоплюючу мандрівку «За світлом Різдвяної зорі».
   Варто зазначити, що формат онлайн значно збільшив кількість бажаючих продемонструвати свою майстерність. І тепер конкурс без перебільшення має право називатися всеукраїнським, адже фото своїх робіт подали майже 800 учасників з 13 областей України!
   Саме тому так приємно було дізнатись, що двоє гуртківців БДЮТ здобули перші місця за свої творчі роботи, а саме:
  • Шпига Вероніка, гурток «Крій та шиття», кер. Лохман Г.М.;
  • Долішна Оля, гурток «Бісерне рукоділля», кер. Долішна М.М.
   Роботи дівчат, «Свята родина» та «Різдвяний павук», захоплюють цікавою ідеєю та майстерністю виконання.
   Вироби всіх інших наших учасників також заслуговують на увагу, вони красиві та оригінальні, автори отримають дипломи за участь.
  Як зазначила координатор конкурсу п. В. Плотнікова, усі тривоги нашого  непростого «карантинного» сьогодення ніяк не відбилися в творчості дітей, а це означає, що радість Різдва переможе все, а промінь Зорі дає нам надію на добрий і безхмарний завтрашній день.

І знову переможці!